Do 60% rabatu!

Wybieraj swobodnie z całego sklepu - WSZYSTKIE PRODUKTY ZAWIERAJĄ ZNIŻKĘ BULKOWĄ

okulary sportowe

Sportowe okulary przeciwsłoneczne są ważnym dodatkiem w sporcie. Powodem tego jest to, jak ważne są nasze oczy Optymalna wydajność. Dotyczy to nie tylko profesjonalistów, ale także amatorów, a nawet pasjonatów. Nasze oczy mają receptory, które w mgnieniu oka przekształcają promieniowanie elektromagnetyczne w kolory, kształty i ruch. W różnych dyscyplinach sportowych (jeśli nie wszystkich) występuje jeden z tych czynników. Jeśli oczy nie działają optymalnie, może to wpłynąć na wydajność. Jak wszyscy wiemy w sporcie wydajność jest wszystkim!

W golfie na zdolność oglądania ważnych szczegółów na boisku może wpływać coś tak naturalnego jak światło słoneczne. Dzięki wysokiej jakości okularom przeciwsłonecznym polaroid precyzja może być wyższa, a szanse na wygraną. Lub wyobraź sobie mecz w Lidze Mistrzów, w którym bramkarz nie widzi piłki nożnej - nie stanie się z parą fajnych sportowych okularów przeciwsłonecznych! W sportach takich jak tenis czy baseball jedna z drużyn może mieć przewagę po prostu ze względu na słońce, co ostatecznie stanowi różnicę między zwycięstwem a porażką.

Często widzimy okulary przeciwsłoneczne używane w sporcie, takie jak:

  • Bieganie.
  • Narciarstwo
  • Piłka nożna
  • Baseball.
  • Golf.
  • Żeglarstwo.

Powyższe sporty zazwyczaj wymagają dobrego wzroku i świadomości, aby odnieść sukces, a para okularów przeciwsłonecznych może być niezbędna do optymalizacji wydajności.

Różne rodzaje soczewek

Szczególnie w sporcie ważny jest kolor soczewek. Żółty soczewki są używane w pochmurne dni. Brązowy i Ciemny soczewki są używane, gdy słońce wysoko na niebie. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór okularów sportowych.

okulary przeciwsłoneczne