Do 60% rabatu!

Wybieraj swobodnie z całego sklepu - WSZYSTKIE PRODUKTY ZAWIERAJĄ ZNIŻKĘ BULKOWĄ

Umowa biznesowa

Planujesz imprezę, część letnią dla swoich pracowników, a może mały prezent, festiwal lub inny? We wszystkich przypadkach możemy zapewnić Ci tanie, wysokiej jakości okulary przeciwsłoneczne, dzięki czemu możesz zaskoczyć swoich ukochanych pracowników stylem. Jeśli chcesz kupić większe ilości, na pewno opłaci się to zrobić online, ponieważ obie ceny są niższe, a wielkość zapasów jest zwykle większa niż w zwykłym sklepie z okularami.

Wysoka jakość i niskie ceny

Jeśli zamierzasz kupić okulary przeciwsłoneczne pracownikom w firmie lub inne powody, aby kupować większe ilości, prawdopodobnie będziesz potrzebować zarówno wysokiej jakości po niskiej cenie. Właśnie tego możesz być pewien, jeśli kupujesz okulary przeciwsłoneczne dla firmy internetowej - ponieważ sklep internetowy nie ma personelu, kosztów administracyjnych i innych kosztów, jakie musiałby ponieść typowy sklep fizyczny. Oznacza to, że ceny są obniżane do najniższych, bez konieczności obniżania jakości. Okulary przeciwsłoneczne są prawdopodobnie lepszej jakości niż te, które kupujesz w wielu sklepach fizycznych!

Okulary przeciwsłoneczne dla pracowników korporacyjnych

Czy kiedykolwiek miałeś ochotę pokazać swoim pracownikom, że ich doceniasz? Nie jesteś sam. Wręczanie prezentów stanowiących trzon firmy jest dość powszechne, nawet jeśli to nie jest obowiązkowe. Nowy zestaw okularów przeciwsłonecznych z pewnością będzie cenionym małym prezentem. Głównym powodem zakupu tanich okularów przeciwsłonecznych dla firmy jest masowa zniżka. Jeśli chcesz kupić okulary przeciwsłoneczne ogromnej liczbie pracowników, naturalnie zależysz od pewnego podwyższenia ceny.

Niewiele firm może sobie pozwolić na zakup okularów przeciwsłonecznych w „normalnych cenach” dla 100 pracowników. Ponadto, jeśli kupisz tanie okulary przeciwsłoneczne i podarujesz je w prezencie, nie spowoduje to zwolnienia pracownika z opodatkowania. Ponadto jakość nie musi być niższa, nawet jeśli okulary przeciwsłoneczne są tanie.

To tak, jak w świecie mody z markową odzieżą - drogie i znane marki często kosztują znacznie więcej po prostu dlatego, że mają nadrukowane „właściwe” logo. Z drugiej strony Brillz to marka skoncentrowana na portfelu klienta - nie idziemy na kompromis w zakresie jakości!

Skontaktuj się z nami w sprawie B2B

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

okulary przeciwsłoneczne